fot.: Piterfan

Telewizja Polsat zaprezentowała nowe logotypy kanałów tematycznych

Telewizja Polsat ruszyła z kampanią informacyjną "Ty rządzisz!". Na specjalnej podstronie widzowie mogą zapoznać się z nowym wizerunkiem Grupy Polsat Plus, w tym z logotypami kanałów tematycznych.

Telewizja Polsat rozpoczyna zapowiedziany w czerwcu proces zmiany logotypów. Znane od kilkunastu lat słoneczko zostanie zastąpione nowym symbolem. Logo korporacyjne będzie utrzymane w żółtych barwach.

Nowe logo korporacyjne Polsat

Główne stacje Grupy Polsat Plus, czyli Polsat, Polsat 1 (kanał dla Polonii) i Polsat 2 będą miały logotyp w kolorze żółtym. Natomiast dostępny w telewizji naziemnej Super Polsat otrzymał logo w barwie jasnopomarańczowej.

Polsat nowe logo
Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat nowe logo

Turkusowy kolor będzie należał do stacji informacyjnych: Polsat News i Polsat News 2.

Polsat News, Polsat News 2 nowe logo

Odświeżone loga otrzymają również kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight. Stacje te, podobnie jak jest teraz, będą miały symbol w kolorze niebieskim.

Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight nowe logo

Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Doku, Polsat Seriale, Polsat Rodzina i Polsat Games również zyskają nowe logo.

Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Doku nowe logo

Polsat Rodzina, Polsat Serial, Polsat Games nowe logo

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmiana identyfikacji w pierwszym etapie nie obejmie m.in. stacji TV4 i TV6. Dotyczy to także kanałów współpracujących z grupą, takich jak Polsat Crime&Investigation.