Jest już nowa wersja IPLI na Androida. Można pobierać wideo

Cyfrowy Polsat wprowadził nową wersję IPLI dla systemu operacyjnego Android. W Google Play dostępna jest już nowa wersja aplikacji, a w niej możliwość pobierania wybranych materiałów VOD na tablety i smartfony oraz odtwarzania ich bez dostępu do Internetu. Już wcześniej taką możliwość otrzymali użytkownicy systemu iOS.

Wśród materiałów dostępnych do pobrania znajdują się obecnie m.in. znane seriale i programy rozrywkowe z najnowszej jesiennej ramówki Telewizji Polsat oraz archiwalne odcinki najciekawszych i najczęściej oglądanych w IPLI seriali Polsatu, filmy dla najmłodszych, filmy fabularne i telenowele.

Aby pobrać bezpłatne materiały, trzeba posiadać pakiet IPLA EXTRA, który umożliwia jednocześnie oglądanie wideo bez reklam. Z kolei, aby pobrać filmy i seriale dostępne w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI, poza tymi pakietami trzeba mieć wykupiony pakiet IPLA EXTRA. Użytkownicy korzystający z najnowszych wersji aplikacji IPLA za granicą będą mogli pobrać popularne propozycje Telewizji Polsat, wykupując pakiet IPLA WORLD.

Biblioteka materiałów z prawem do czasowego ich zapisu będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje.

Nowa wersja aplikacji IPLA na Androida wprowadza także dodatkowe funkcje. W większości seriali Telewizji Polsat dostępne są napisy. Pojawiła się też możliwość przełączania kanałów TV podczas oglądania jednego z nich. Wprowadzono ponadto funkcję „odłożenia” materiału do listy Obejrzyj później.