fot.: Polsat

"Wymarzony ślub" – pilot programu Agnieszki Hyży w Polsat Cafe oraz IPLI

W ofercie IPLI jest już dostępny pilotowy odcinek nowego programu Agnieszki Hyży pt. „Wymarzony ślub”.

O programie prezenterka informowała w wywiadzie dla portalu tvpolsat.info. Pilotażowy odcinek mogą obejrzeć także widzowie Polsat Cafe. Najbliższa emisja 1 maja o godz. 11:00.

Czasami wydaje się niemożliwe, aby zorganizować wymarzony ślub. Na drodze przede wszystkim stoją pieniądze oraz przeszkody, które niesie życie. Dlatego producenci programu chcą pomóc parom pragnącym złączyć swoje losy węzłem małżeńskim, a nie posiadającym odpowiednich możliwości. „Wymarzony ślub” to program, w którym Agnieszka Hyży spełnia marzenia par o ślubie i weselu marzeń. Prezenterka odwiedza narzeczonych, poznaje ich marzenia i stara się zorganizować im ślub zgodnie z ich wytycznymi. Prowadząca dba o każdy szczegół. Od wyboru tortu weselnego, sukni ślubnej, garnituru, weselnego menu, limuzyny, wystroju sali i muzyki.

Zobacz pierwszy odcinek w IPLI

Uczestnicy programu są pod opieką najsłynniejszych projektantów i fryzjerów. Prowadząca spełnia marzenia dotyczące muzyki. Zaprasza na wesele znanych artystów. Wszystko tego dnia ma być idealne i dokładnie takie jak w marzeniach pary. Prowadząca pełni również rolę psychologa. Doradza, pociesza, dodaje otuchy.

Producentem programu jest firma TFP.

Wymarzony ślub
Agnieszka Hyży w programie „Wymarzony ślub” – fot. Ipla / Polsat