Muzo.tv także w nc+ i UPC

Już jutro start nowego kanału muzycznego Muzo.tv. Stacja będzie nadawać muzykę z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu.

Na początku Muzo.tv znajdzie się na platformie Cyfrowy Polsat – pozycja 22 i 174, w ofercie Toya, a wkrótce będzie dostępne także w UPC i nc+.

Codziennie, od 08:00 Idalia Tomczak i Wendro (Jarek Wendrowski) będą witać widzów w programie „MuzoRanek”. MuzoRanek” to poranne pasmo z energetycznymi klipami, które nastroi pozytywnie widzów na cały dzień i sprawi, że poranki staną się ulubioną porą dnia. Zaraz po „MuzoRanku”, o godz. 10:00 w programie, „The Greatest Muzo” Marcin Bisiorek wybierze i zaprezentuje największe hity w historii muzyki. Z kolei Anna Nowaczyk w programie „Trzecia faza” o godz. 11:00, zaproponuje historię trzech zespołów bądĹş wykonawców podsumowaną trzema najbardziej charakterystycznymi klipami. Codziennie w samo południe Radek Nałęcz zapewni świeżą dostawę muzycznych nowości. Najnowsze teledyski, których nie możesz przegapić, bo wkrótce staną się mega popularne – to właśnie „MuzoFresh”. „Muzo Non Stop” to klipy specjalnie wybrane przez Kamila Olszewskiego. Ta muzyka nie pozwoli na popołudniową drzemkę – start o 13:00. „7 Po Siódmej” (19:00) to siedem topowych piosenek. To także pora na codzienną, autorską listę przebojów prezentowaną przez Annę Nowaczyk. Szefem Muzo.tv jest Marcin Bisiorek.