fot.: Polsat

Licytacje o większe pieniądze. Krzysztof Ibisz komentuje powrót „Awantury o kasę”

W sierpniu rozpoczną się nagrania nowych odcinków teleturnieju "Awantura o kasę". Program podobnie jak przed laty prowadzić będzie Krzysztof Ibisz.

W sierpniu rozpoczną się nagrania nowych odcinków teleturnieju „Awantura o kasę”. Program podobnie jak przed laty prowadzić będzie Krzysztof Ibisz.

Gospodarz „Awantury o kasę” w rozmowie z serwisem pomponik.pl zdradził szczegóły nowej edycji teleturnieju. Krzysztof Ibisz poinformował, że program będzie trochę inny niż 20 lat temu.

Będą troszkę inne zasady. Będzie nowe studio, bardzo nowoczesne. Wprowadzamy to wszystko, co telewizja zyskała technologicznie przez te lata – powiedział Krzysztof Ibisz w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Prowadzący poinformował też, że w programie będą wyższe nagrody. Jak dodaje portal, w nowym sezonie nie pojawi się popularne sformułowanie: „biorę po dwieście i słucham Państwa”. Serwis nie podał jednak, jaka będzie kwota początkowa licytacji.

Jeszcze do 15 lipca trwa casting do „Awantury o kasę”. Aby wziąć udział w teleturnieju należy skompletować 4-osobową drużynę. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej producenta show, czyli ATM Grupy.

„Awantura o kasę” jesienią w Polsacie.