fot.: Polsat

Awantura o kasę: ruszył casting. Jak zgłosić się do teleturnieju?

Telewizja Polsat potwierdziła, że jesienią widzowie stacji zobaczą nowe odcinki kultowego teleturnieju "Awantura o kasę". Ruszył pierwszy casting, który potrwa do połowy lipca.

Telewizja Polsat potwierdziła, że jesienią widzowie stacji zobaczą nowe odcinki kultowego teleturnieju „Awantura o kasę”. Ruszył pierwszy casting, który potrwa do połowy lipca.

„Awantura o kasę” zdobyła serca milionów Polaków dzięki swojej dynamicznej formule, pasjonującym rywalizacjom oraz niezapomnianym momentom, które do dziś cieszą się popularnością w sieci. Teraz teleturniej powraca w odświeżonej wersji.

W każdym odcinku wezmą udział trzy 4-osobowe zespoły oraz drużyna mistrzów. Program poprowadzi gospodarz poprzednich edycji – Krzysztof Ibisz. Podobnie jak przed laty producentem teleturnieju będzie ATM Grupa.

Awantura o kasę – jak się zgłosić?

Trwa casting do programu, który potrwa do 15 lipca. Aby wziąć udział, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, należy samodzielnie skompletować 4-osobową drużynę i wskazać jej nazwę. Następnie każdy z członków ekipy musi wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej producenta.

Oprócz podstawowych danych kontaktowych, należy wskazać hobby, zainteresowania, mocne i słabe strony, czy też podać nazwy profili w mediach społecznościowych. Uczestnik castingu musi załączyć również swoje zdjęcie.

Organizator skontaktuje się z wybranymi uczestnikami castingu. W drugim etapie odbędzie się rozmowa telefoniczna lub online. Zakwalifikowane osoby wypełnią indywidualny test wiedzy. Natomiast w ostatnim etapie odbędzie się spotkanie producentów z całą drużyną.

Nagrania pierwszych odcinków odbywać się będą w drugiej połowie sierpnia.