Polki w półfinale Ligi Narodów siatkarek! Mecz za darmo w Polsacie

Po zwycięstwie nad Turczynkami 3:2, Polki awansowały do półfinału Ligi Narodów siatkarek. Mecz pokaże Polsat.

Po zwycięstwie nad Turczynkami 3:2, Polki awansowały do półfinału Ligi Narodów siatkarek. Mecz pokaże Polsat.

Telewizja Polsat po decyzji o transmisji ćwierćfinału Polek z Turczynkami w ramach siatkarskiej Ligi Narodów podjęła kolejną decyzję. Przekazał ją na portalu X Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsatu Sport. Darmowy Polsat pokaże mecz półfinałowy Włochy – Polska.

Transmisja ze spotkania rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca o godzinie 11:50 w Polsacie i Polsacie Sport 1. Oznacza to, że z ramówki wypadną powtórki serialu „Gliniarze”. Najprawdopodobniej w przypadku awansu Polek do meczu finałowego/meczu o 3. miejsce, stacje również ten mecz pokażą w niedzielę.

Więcej siatkówki w darmowej telewizji

Polsat otwarty i TV4 w tej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn pokazują mecze naszych reprezentacji. Jest to związane z niesprzedaniem sublicencji dla Telewizji Polskiej. W sobotę oprócz meczu Polek, Polsat pokaże także starcie Polski z Serbią w rozgrywkach mężczyzn. Transmisja z Lublany rozpocznie się o godzinie 16:20 w Polsacie, Polsacie Sport 1 i Polsacie Sport Premium 1.

W niedzielę te same anteny pokażą o 12:50 mecz z Kubą. W przypadku, gdy Polki zagrają o brąz Ligi Narodów, prawdopodobna będzie kolizja transmisji spotkań. Mecz jest o tej samej godzinie.