fot.: Michal Stanczyk/CYFRASPORT/Polsat

Kolejny tydzień Ligi Narodów, do gry wchodzą siatkarze. Transmisje także w Polsacie otwartym

Telewizja Polsat pokaże kolejne spotkania Ligi Narodów siatkarek i siatkarzy. Nie zabraknie transmisji w darmowej telewizji.

Telewizja Polsat pokaże kolejne spotkania Ligi Narodów siatkarek i siatkarzy. Nie zabraknie transmisji w darmowej telewizji.

W tygodniu 22-31.05 Polki i Polacy zagrają swoje spotkania w ramach siatkarskiej Ligi Narodów. Polki polecą do Alrlington w Teksasie, Polacy zaczną natomiast swoją kampanię w tureckiej Antalyi.

16 maja pisaliśmy na tvpolsat.info o transmisjach na antenie TV4 i zmianach ramówkowych. W komunikacie we wtorek, 21 maja Polsat poinformował, że będą również mecze na antenie Polsatu otwartego. Według informacji portalu tvpolsat.info, nie będą to pierwsze i ostatnie transmisje.

Pięć spotkań siatkarskich w otwartym Polsacie

TV4 wyemituje na swojej antenie mecze siatkarzy 22, 23 i 24 maja z USA, Kanadą i Holandią (początek odpowiednio o godz. 18:50, 15:50, 18:50). Polsat otwarty nada natomiast spotkanie ze Słowenią. Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 26 maja o godzinie 12:50. Będzie to oznaczało, że z ramówki wypadnie film animowany „Krudowie” zaplanowany na godzinę 13:00.

Spośród spotkań siatkarek, TV4 nada mecze z Koreą Południową i Niemkami (30 i 31 maja, 19:20 i 19:50). Natomiast w Polsacie będzie obecny mecz z reprezentantkami Serbii. Transmisja zacznie się we wtorek, 28 maja o godzinie 22:50. Tym samym z ramówki stacji zniknie film „Nie zadzieraj z fryzjerem”, który tego dnia miał być o 22:20.

Jak ustalił portal tvpolsat.info, Polsat otwarty wyemituje również mecze Polaków w ramach drugiej kolejki Ligi Narodów z Bułgarią, Turcją i Japonią.  Transmisje są zaplanowane na 4, 6 i 7 czerwca. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 8:20, a dwie następne o 12:20. W związku ze środkiem tygodnia będzie to oznaczało zmiany ramówkowe. We wtorek, 4 czerwca Polsat skróci retransmisję Polsatu News do godziny 8:20. Dwa i trzy dni później serial „Gliniarze” zostanie zastąpiony przez paradokument „Na Ratunek 112” przesunięty z godziny 13:10. Z ramówki zniknie południowe wydanie „Wydarzeń”. 

Wszystkie 208 meczów Ligi Narodów siatkarek i siatkarzy można obejrzeć na antenach Polsatu Sport.

Polsat Sport liderem

W kwietniu Polsat Sport (Polsat Sport 1) w grupie wiekowej 4+ zwiększył swoje udziały rynkowe o 7%, a w grupie komercyjnej 16-59 lat aż o 22% w ujęciu rok do roku. W tej grupie wzrosły udziały także Polsat Sport Extra (Polsat Sport 2) – o 23% rok do roku oraz Polsat Sport News (Polsat Sport 3) – o 17 % rok do roku.