fot.: Polsat News

Polsat zmienia ramówkę. Usunięto program „Lepsza Polska”

30 maja widzowie Telewizji Polsat wyjątkowo nie zobaczą programu Doroty Gawryluk pt. "Lepsza Polska". Tego dnia główna antena Grupy Polsat Plus transmitować będzie mecz siatkówki kobiet: Korea Południowa - Polska.

30 maja widzowie Telewizji Polsat wyjątkowo nie zobaczą programu Doroty Gawryluk pt. „Lepsza Polska”. Tego dnia główna antena Grupy Polsat Plus transmitować będzie mecz siatkówki kobiet: Korea Południowa – Polska.

Początkowo to spotkanie miała pokazywać telewizyjna Czwórka. Natomiast widzowie głównego Polsatu mieli zobaczyć kolejny odcinek „Lepszej Polski”. Bez zmian program będzie można obejrzeć w Polsat News oraz w dostępnej naziemnie telewizji Wydarzenia 24 (ogólnopolski MUX 1). Początek transmisji meczu Korea Południowa – Polska o godzinie 19:20.

Natomiast w piątek, 31 maja Polki zmierzą się z Niemkami. Również w tym przypadku w pierwszych komunikatach informowano o transmisji w TV4. Później spotkanie zostało przesunięte na główny Polsat. Początek meczu o godzinie 19:50.

W sobotę Polki zmierzą się z Amerykankami. To spotkanie ma transmitować TV4. W Polsacie widzowie zobaczą finał Ligi Mistrzów UEFA.

Fenomenalne Polki

Siatkarska Liga Narodów kobiet wchodzi w decydującą fazę. Polki są aktualne pierwsze w tabeli. Po pięciu spotkaniach mają komplet zwycięstw i jeden przegrany set. Na drugiej pozycji plasują się reprezentantki Brazylii. Na trzecim miejscu są Chiny (przegrały z Kanadyjkami).

Gdzie oglądać mecze Polek?

30 maja, mecz Korea Południowa – Polska, godzina 19:20, Polsat, Polsat Sport 1.
31 maja, mecz Niemcy – Polska, godzina 19:50, Polsat, Polsat Sport 1.
1 czerwca, mecz Polska – USA, godzina 23:15, TV4, Polsat Sport 1.

Aktualizacja

Z ramówki Polsat News i Wydarzeń 24 został usunięty program „Lepsza Polska”. W zamian widzowie zobaczą „Gościa Wydarzeń”.