fot.: TV Puls

Nowy kanał w Polsat Box Go. TV Puls za darmo już od najniższego pakietu

Od 8 maja kanał TV Puls można oglądać w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Telewizja jest dostępna za darmo już od pakietu Start.

Od 8 maja kanał TV Puls można oglądać w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Telewizja jest dostępna za darmo już od pakietu Start.

TV Puls to dostępna naziemnie telewizja o charakterze uniwersalnym. Stacja emituje seriale, filmy i programy rozrywkowe. Na antenie stacji obecne są produkcje, takie jak „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Miasteczka. Nie ufaj nikomu”. Od niedawna latem nadawca zaprasza widzów nad jezioro Czos na „Mrągowską Noc Kabaretową”.

Współpraca z Cyfrowym Polsatem i włączenie TV Puls do oferty Polsat Box Go to kolejny ważny krok w poszerzaniu dystrybucji i zasięgów naszego kanału. Cieszymy się, że nasi Widzowie znajdą swoje ulubione programy jak „Lombard. Życie pod zastaw” czy znakomite filmy fabularne również w tym serwisie – powiedział Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls.

Kanał TV Puls jest w dostępny dla wszystkich użytkowników Polsat Box Go w Polsce, w ramach pakietów: Start, Premium, Sport, Ukraina i Plus.

Kanały linearne budzą duże zainteresowanie wśród naszych użytkowników, dlatego cieszymy się, że TV Puls wzbogaciła ofertę ponad 130 stacji dostępnych w Polsat Box Go. Dzięki nim zapewniamy komplementarną propozycję zarówno dla osób szukających tradycyjnej telewizji przez internet, jak również tych zainteresowanych najlepszym sportem na żywo, informacjami, polskimi i światowymi nowościami serialowymi, kinowymi hitami i najpopularniejszą rozrywką – powiedziała Joanna Popowska-Zaborowska, Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Usług Online, Polsat Box Go.

Platforma Polsat Box Go została uruchomiona 29 sierpnia 2021. Zastąpiła serwis Ipla.TV.