"Jesteś moim życiem" na prośbę widzów w Polsat Romans

Odpowiadając na prośby widzów, Polsat Romans w marcu wprowadzi do ramówki latynoską telenowelę „Jesteś moim życiem” („Sos mi vida”). Serial będzie można oglądać od 17 marca od poniedziałku do piątku o godz. 19.00, a powtórki w kolejny dzień powszedni o godz. 08:30, 09:30 i 18:00 oraz w niedziele od 06:00 (pięć odcinków z tygodnia).

Natalia Oreiro i Facundo Arana znów są parą, jaką pokochali widzowie na całym świecie oglądając niezapomnianego „Zbuntowanego anioła”. Grają razem w telenoweli pełnej romantycznych, ale też komediowych sytuacji, której akcja rozgrywa się współcześnie w Buenos Aires. Tym razem ona wcieliła się w postać Monity – ślicznej bokserki o złotym sercu, on – Martina, młodego biznesmena, który wciąż nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej żony. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale czy prawdziwe uczucie, które ich połączyło, zdoła przełamać wszelkie dzielące ich bariery?

Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką, ale w trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z dalszej kariery sportowej i poszukać innej pracy. W sekrecie przed swoim obecnym narzeczonym, Quique (Carlos Belloso) i jego mamą, Nieves, a dzięki informacjom od przyjaciółki Kimberly (Fabiana Garcia Lago) dziewczyna postanawia ubiegać się o pewną wolną posadę. Zakłada wystrzałową kreację, wypożyczoną od kumpeli z podwórka, Turci (Mónica Atos) i tak wystrojona oraz fantastycznie umalowana wyrusza do biura znanego konsorcjum, marząc o pracy sekretarki, chociaż nie posiada żadnych, niezbędnych ku temu kwalifikacji zawodowych. Przeznaczenie sprawia, że przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę (Facundo Arana) i oboje zakochują się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ona nawet nie podejrzewa, że on mógłby być jej szefem. Martin jest jednym z najbardziej wpływowych biznesmenów w kraju, a na dodatek, byłym mistrzem Formuły 1, który właśnie powrócił ze studiów w Stanach, by zająć się prowadzeniem firmy, odziedziczonej po ojcu. Oczywiście Monita swoim bezpretensjonalnym sposobem bycia wywiera tak fatalne wrażenie na szefowej personelu w jego firmie, że zostaje odrzucona. Ale nic straconego. Prowadząc swoje konsorcjum Martin może zawsze liczyć na pomoc pary zaufanych pracowników: Alfreda (Alejandro Awada) i Mercedes (Clauda Fontan), natomiast powinien wystrzegać się swojego kuzyna, Miguela (Marcelo Mazzarello), który z zawiści potrafi się zniżyć do najbardziej podłej intrygi i zazdrości mu wszystkiego, łącznie z narzeczoną Constanzą (Carla Peterson) – kobietą lekkomyślną, którą interesują jedynie pieniądze. Martin jest bogaty, ale nieszczęśliwy. Był już raz żonaty, ale jego młoda i piękna żona zginęła w wypadku lotniczym. Jego serce wciąż przepełnia żal po jej stracie, może już czas rozpocząć nowy związek? Ĺťycie lubi płatać figle i zaskakującym zrządzeniem losu Monita i Martin spotykają się wkrótce raz jeszcze. Dzieli ich właściwie wszystko, ale wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie, wymiana spojrzeń, a potem jeszcze romantyczne wyznania w strugach deszczu, by narodziło się prawdziwe uczucie, które potrafi przełamać wszelkie bariery.

Tak rozpoczyna się pełna humoru, ale też nie stroniąca od łez, dramatycznych zwrotów akcji, a przede wszystkim pełna romantycznej pasji historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk, którzy już stali się jedną z najpopularniejszych par serialowych w Argentynie i w wielu innych krajach na świecie.