fot.: Polsat News

Michał Adamczyk i Mateusz Białkowski w nowej roli w Polsat News

W kwietniu na antenie Polsat News kolejne debiuty. Michał Adamczyk dołączył do prezenterów "Wydarzeń wieczornych", a Mateusz Białkowski został gospodarzem "Raportu dnia".

W kwietniu na antenie Polsat News kolejne debiuty. Michał Adamczyk dołączył do prezenterów „Wydarzeń wieczornych”, a Mateusz Białkowski został gospodarzem „Raportu dnia”.

Michał Adamczyk związany jest z Telewizją Polsat od kilkunastu lat. Na co dzień jest wydawcą i prezenterem w Wydarzeniach 24. Ostatnio dziennikarz zadebiutował jako prowadzący „Wydarzeń wieczornych”. Ponadto powrócił do zespołu wydawców głównych „Wydarzeń”.

9 kwietnia w „Raporcie dnia” zadebiutował Mateusz Białkowski. Program na co dzień jest prowadzony przez Martę Budzyńską i Dawida Stysia. W ostatnim czasie są oni obecnie również w innych pasmach. Marta Budzyńska prowadzi „W rytmie dnia”, „Wydarzenia 12:50” i serwisy informacyjne w Wydarzeniach 24, a Dawid Styś łączy pracę przy programie z prowadzeniem „W rytmie dnia” i byciem warszawskim reporterem. W styczniu 2024 roku w „Raporcie dnia” zadebiutowała Marlena Wielgoszewska-Walczak.