fot.: Disney+

Serial z Disney+ „Szogun” za darmo dla subskrybentów Polsat Box Go

W serwisie Polsat Box Go za darmo udostępniono pierwszy odcinek produkcji FX pt. "Szogun". Cały sezon serialu można obejrzeć na platformie Disney+.

W serwisie Polsat Box Go za darmo udostępniono pierwszy odcinek produkcji FX pt. „Szogun”. Cały sezon serialu można obejrzeć na platformie Disney+.

Stworzony z wielkim rozmachem serial „Szogun” jest adaptacją bestsellerowej powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule. Akcja toczy się w 1600 roku w Japonii, w przededniu wojny domowej, która zdefiniowała historię kraju na kolejne stulecie.

Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) walczy z wrogami z Rady Regentów. Tymczasem w pobliskiej wiosce rybackiej odnaleziony zostaje tajemniczy holenderski okręt. Młody pilot, Anglik John Blackthorne (Cosmo Jarvis), zostaje wplątany w misterne intrygi. Polityczne wątki przeplatają się z historią kiełkującego uczucia, które pojawia się między Anglikiem i japońską tłumaczką Mariko (Anna Sawai), ostatnią przedstawicielką rodu samurajów uznanych za zdrajców.

Serial „Szogun” składa się z dziesięciu 60-minutowych odcinków. Produkcja zadebiutowała 27 lutego na platformie Disney+. Do 23 kwietnia w Polsat Box Go (od pakietu Polsat Box Go Start) dostępny za darmo jest pierwszy odcinek.

Polsat Box Go z Disney+

W aplikacji Polsat Box Go można kupić pakiet z Disney+ w promocyjnej cenie. Koszt łączonej oferty to 50 złotych miesięcznie bez zobowiązania. Szczegóły, jak aktywować usługę można znaleźć w naszym artykule.