Dziennikarka Polsat News z programem w Radiu Dla Ciebie

Agnieszka Gozdyra została gospodynią nowego programu publicystycznego w Radiu Dla Ciebie. Dziennikarka będzie łączyć swoje nowe obowiązki z pracą w Polsat News, gdzie prowadzi m.in. "Debatę dnia".

Agnieszka Gozdyra została gospodynią nowego programu publicystycznego w Radiu Dla Ciebie. Dziennikarka będzie łączyć swoje nowe obowiązki z pracą w Polsat News, gdzie prowadzi m.in. „Debatę dnia”.

Audycja „Bez ogródek” to podsumowaniem tygodnia, gdzie prowadząca audycję razem z politykami w studiu będzie analizować najważniejsze wydarzenia z ostatnich dni. Jak zapowiada nadawca, przy jednym stole usiądą przedstawiciele różnych sił politycznych w kraju, w tym osoby z Kancelarii Prezydenta. Program jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 10:00.

Nie będzie taryfy ulgowej. Nie lubię ściemniania, nie lubię, kiedy ktoś kluczy i mam nadzieję uzyskiwać od polityków proste, szczere, jasne odpowiedzi na najważniejsze pytania, dlatego że też takich odpowiedzi myślę, że nasi słuchacze będą oczekiwać – powiedziała Agnieszka Gozdyra w „Poranku RDC”.

Dziennikarka nie odchodzi jednak z Polsat News. W dalszym ciągu będzie prowadząca program „Debata dnia” nadawanego od poniedziałku do piątku o 19:50.

Co ciekawe, taką samą nazwę miał nosić wieczorny program publicystyczny Polsat News, który miał być odpowiedzią na konkurencyjne „Szkło Kontaktowe” TVN24 czy „W tyle wizji” TVP INFO. Stacja wyprodukowała tzw. odcinki zerowe, które nigdy nie zostały wyemitowane.