Polska wersja "Hell’s Kitchen" wiosną w Polsacie

Telewizja Polsat ruszyła z castingiem do polskiej wersji programu „Hell’s Kitchen”. Program ma pojawić się na antenie już na wiosnę. W nowym show polski odpowiednik Gordona Ramsay’a sprawdzi adeptów sztuki kulinarnej. Polsat pokazywał już amerykańską wersję tego programu (jako „Helll’s Kitchen od kuchni”).

Główna nagroda w programie to 100 tys. zł. Jak czytamy w zaproszeniu na casting, „Nie musisz być zawodowcem, ale musisz być gotowy na wszystko. Jeśli potrafisz gotować i masz naprawdę mocne nerwy, czekamy na Twoje zgłoszenie”. Zgłaszać można się do 10 lutego, drogą mailową (zgloszenia@hellskitchen.com.pl) lub telefoniczną (+48 731 759 180).

„Helll’s Kitchen” to nazwa nowej restauracji, która przez kilka tygodni jest miejscem ciężkiej próby dla grupy adeptów sztuki kulinarnej, aspirujących do mistrzowskich szlifów. Ich szef, słynny brytyjski mistrz kuchni, Gordon Ramsay (w Polsce jego odpowiednik), cieszący się reputacją genialnego kucharza i jednocześnie bezwzględnego perfekcjonisty, tyranizującego swoich podwładnych, nie zamierza im ułatwiać zadania.

Producentem wykonawczym polskiej wersji programu jest firma Jake Vision. Program reżyserować będzie Jan Kępiński.