fot.: Polsat

Czwórka wiceliderem w grupie młodych widzów w paśmie „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Łącznie blisko 9,3 mln widzów (RCH 1 min) oglądało emitowany tej jesieni 15. sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" w paśmie premier od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce, a udziały serialu w rynku zapewniły stacji czołowe miejsca w rankingach oglądalności w tym paśmie.

Łącznie blisko 9,3 mln widzów (RCH 1 min) oglądało emitowany tej jesieni 15. sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w paśmie premier od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce, a udziały serialu w rynku zapewniły stacji czołowe miejsca w rankingach oglądalności w tym paśmie.

Średnio każdy odcinek kryminalnej produkcji obejrzało 892 tys. widzów,  przy udziałach w rynku na poziomie 7% (SHR All 4+). W grupie komercyjnej średnie udziały sezonu przekraczały 6,5% (SHR All 16-59), zapewniając Czwórce  w paśmie serialu trzecie miejsce na polskim rynku telewizyjnym.

Znakomite wyniki serial odnotował wśród młodych widzów przed 30. rokiem życia. Z udziałami w rynku wynoszącymi aż 8,7% (SHR All 16-29) Czwórka w paśmie „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” była drugą najchętniej oglądaną stacją w Polsce.

Największą widownię w tym sezonie, liczącą 1 mln 43 tys. osób, zgromadził odcinek emitowany 23 października, natomiast najwyższe udziały w rynku – prawie 17% – serial odnotował w grupie 16-29 w dniu 13 września.

Od grudnia w paśmie od poniedziałku do czwartku o godz. 20 Czwórka emituje nowy serial kryminalny „Uroczysko”, a zaraz po nim, o godz. 20.30 można ponownie oglądać odcinki 15. sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”.

Dane Nielsen Media opracowane przez Telewizję Polsat