fot.: Polsat

Od marca nowy sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. Emisja 5 razy w tygodniu

Już w marcu z zimowej przerwy powracają detektywi z serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". W nowym sezonie produkcję będzie można oglądać pięć razy w tygodniu.

Już w marcu z zimowej przerwy powracają detektywi z serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. W nowym sezonie produkcję będzie można oglądać pięć razy w tygodniu.

W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu.

Akcja pierwszego odcinka rozpocznie się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dojdzie do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajdzie się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybiorą jeszcze bardziej gwałtowny obrót.

Oprócz sytuacji na komendzie i pasjonujących dochodzeń widzowie śledzić będą dalsze prywatne losy głównych bohaterów. Dramatyczne zdarzenia, zmagania z trudnymi wyzwaniami i codzienne kłopoty, przeplatać się będą ze wzruszającymi i radosnymi chwilami, a także komicznymi perypetiami postaci.

Wiosną do obsady serialu – w której w minionym sezonie podziwialiśmy m.in. Marka Włodarczyka, Kamilę Ścibiorek, Gabrielę Oberbek, Magdalenę Margulewicz, Annę Prus, Polę Dębkowską, Annę Antoniewicz, Michała Mrozka, Pawła Izdebskiego, Tomasza Radawca, Magdalenę Szczerbowską, Tomasza Sobczaka, Przemysława Kapsę i Andrzeja Popiela – dołączą nowe twarze. Pierwszą z nich będzie Karolina Głąb w roli Izabeli Rosy, policjantki, do której dotrze Kubis, poszukując pewnych cennych informacji.

Sprawiedliwi - wydział kryminalny
fot. Polsat

Producentem serialu jest ATM Grupa.

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TV4, od 4 marca.