fot.: Polsat News

„Jesteśmy dla dzieci” w nowej odsłonie. Premiera już 3 grudnia

W niedzielę, 3 grudnia zadebiutuje nowa odsłona programu "Jesteśmy dla dzieci", realizowanego pod patronatem Fundacji Polsat. Tak jak dotychczas, program emitowany będzie na antenie Polsat News.

W niedzielę, 3 grudnia zadebiutuje nowa odsłona programu „Jesteśmy dla dzieci”, realizowanego pod patronatem Fundacji Polsat. Tak jak dotychczas, program emitowany będzie na antenie Polsat News.

Program „Jesteśmy dla dzieci” powstał w 2019 roku jako sposób na szerzenie wiedzy w społeczeństwie na temat zdrowia dzieci. W cotygodniowych odcinkach prezentowane są historie podopiecznych Fundacji Polsat, którzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami i wadami wrodzonymi. To także przestrzeń na pokazanie efektów działań fundacji.

W nowej odsłonie widzowie nadal poznawać będą niepowtarzalnych bohaterów oraz ich rodziny, ale usłyszą też porady od specjalistów, zarówno w tematach medyczno-eksperckich, jak i dotyczących życia codziennego – m.in. wychowania i bezpieczeństwa dzieci. Wszystko po to, by dostarczyć rodzicom ciekawą i niezbędną wiedzę.

Każdy kolejny odcinek programu to spotkanie z niezwykłymi bohaterami – dziećmi, które zmagają się z chorobą, ich walecznymi rodzicami i wyjątkowymi lekarzami. To też lekcja życia, która pozwala złapać właściwy punkt odniesienia. Obok zmagań podopiecznych Fundacji Polsat stawiamy także na edukację zdrowotną i profilaktykę w myśl podstawowej zasady – lepiej zapobiegać niż leczyć. To jest program dla wszystkich, którym zdrowie, szczególnie zdrowie dzieci, nie jest obojętne, którzy chcą pomagać i jeszcze nie wiedzą, że dzięki programowi mogą w tę pomoc się włączyć – mówi Bartosz Kwiatek, prowadzący programu „Jesteśmy dla dzieci”.

Jesteśmy dla dzieci
fot. Polsat News

Program, podobnie jak wcześniej, będzie realizowany w studiu znajdującym się w kompleksie Grupy Polsat Plus przy ulicy Łubinowej.

Chcemy pokazać naszym widzom, jak wiele dobrego robią. Ich otwarte serca i wsparcie Fundacji Polsat pozwalają na realną zmianę w życiu chorych i potrzebujących dzieci – dodaje Bartosz Kwiatek. – Będziemy także prezentować niezwykły postęp medycyny, nowoczesne metody leczenia i technologie, które pomagają medykom w ratowaniu zdrowia i życia. Pokażemy, co to znaczy medycyna XXI wieku w jej różnych dyscyplinach. Nie zabraknie emocji i wzruszeń. Będą niespodzianki i nadal chcemy spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Polsat.

Jesteśmy dla dzieci
fot. Polsat News

„Jesteśmy dla dzieci” w każdą niedzielę o godzinie 13:30 w Polsat News.