fot.: Polsat

Oświadczyny i „sztylet” w wielkim finale „Temptation Island Polska”

W nocy z 22 na 23 listopada widzowie Telewizji Polsat zobaczyli ostatni odcinek pierwszego sezonu reality show "Temptation Island Polska".

W nocy z 22 na 23 listopada widzowie Telewizji Polsat zobaczyli ostatni odcinek pierwszego sezonu reality show „Temptation Island Polska”.

W finałowym odcinku programu doszło do konfrontacji par, które wzięły udział w eksperymencie. Podczas spotkania nie zabrakło trudnych tematów, łez, ale też i radosnych momentów.

Marysia i Edward byli razem przez ponad 3 lata. Chłopak wybaczył dziewczynie, że przytulała się z innymi mężczyznami w łóżku. Mimo tego para podjęła decyzję o rozstaniu.

Marysia i Edward
Marysia i Edward – fot. Polsat

Jako drudzy spotkali się Betina i Michał. Krótka rozmowa zakończyła się ważnym pytaniem. Michał postanowił oświadczyć się Betinie. Dziewczyna powiedziała: tak! Prowadzący, Michał Figurski nie krył łez wzruszenia i życzył parze wszystkiego najlepszego.

Betina i Michał
Betina i Michał – fot. Polsat

Następnie widzowie zobaczyli konfrontację Asi z Piotrem. Dziewczynie nie spodobało się zachowanie ukochanego w programie i zdecydowała wyjść z programu sama. Jednak dodała, że może wybaczyć Piotrowi po powrocie do kraju.

Asia i Piotr
Asia i Piotr – fot. Polsat

Na końcu Dominika spotkała się z Kubą. Po kilku minutach wypominania swoich słów w reality show, para podjęła decyzję o rozstaniu. Związek rozpadł się po 4,5 latach. Dominika poinformowała, że program opuści z poznanym singlem – Michałem.

Dominika i Kuba
Dominika i Kuba – fot. Polsat

Flagowy reality show Telewizji Polsat początkowy był emitowany w środy o godzinie 21:00. Po raptem trzech odcinkach nadawca zdecydował o przesunięciu programu na późne godziny wieczorne. Finał został wyemitowany o 23:30.