fot.: Polsat
PILNE

Zmiany w ramówce Telewizji Polsat. Nowe programy przeniesione

Telewizja Polsat zaktualizowała ramówkę na ostatnie dni września. Wynika z niej, że jesienne nowości będą emitowane o nowych godzinch.

Telewizja Polsat zaktualizowała ramówkę na ostatnie dni września. Wynika z niej, że jesienne nowości będą emitowane o nowych godzinch.

Od 27 września reality show „The Real Housewives. Żony Warszawy” będzie emitowany po godzinie 22:00, czyli dwie godziny później niż dotychczas. Produkcja pokazuje przygody bogatych kobiet – ich rozrywki i zachowania wobec nieznajomych, jak i przyjaciółek.

Natomiast show „Temptation Island Polska” będzie można oglądać po godzinie 23:00. W programie kochające się pary zostają rozdzielone. Kobiety trafiają do jednej willi, a mężczyźni do drugiej. Razem z nimi zamieszkują single poszukujące miłości.

W dotychczasowym paśmie obu programów będą pokazywane polskie komedie. 27 września Polsat wyemituje „Misz Masz czyli Kogel Mogel 3”, a tydzień później „Zróbmy sobie wnuka”. Zaś 11 października widzowie zobaczą produkcję pt. „Volta”.

Jak poinformował Press.pl, pierwszy odcinek „The Real Housewives. Żony Warszawy” miał udziały na poziomie 4,22% w grupie 4+ i 5,91% w grupie komercyjnej 16-59. Natomiast „Temptation Island Polska” oglądało średnio 2,5% widzów w 4+ i 3,78% w 16-59. Są to wyniki gorsze od średniej stacji.