fot.: Polsat

„Miodowe lata” powrócą? Artur Barciś: „Jest taki pomysł”

W ostatnich latach telewizje coraz częściej sięgają po formaty, które kiedyś były popularne. W przestrzeni publicznej pojawiły się plotki, jakoby serial "Miodowe lata" miał powrócić.

W ostatnich latach telewizje coraz częściej sięgają po formaty, które kiedyś były popularne. W przestrzeni publicznej pojawiły się plotki, jakoby serial „Miodowe lata” miał powrócić.

„Miodowe lata” to sitcom oparty na amerykańskim formacie „The Honeymooners”. Głównymi bohaterami są dwie rodziny: Krawczyków i Norków. Akcja serialu w dużej mierze ma miejsce w domu tych pierwszych. Premierowe odcinki produkcji można było oglądać w latach 1998-2003.

W 2004 roku Telewizja Polsat pokazywała sequel pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. W serialu Karol Krawczyk i Tadeusz Norek z żonami zamieszkali wspólnie w jednym domu. Produkcja kończy się w momencie narodzin dzieci głównych bohaterów.

Artur Barciś o kontynuacji

W Tadeusza Norka wcielał się Artur Barciś. Aktor w rozmowie z Mateuszem Jędrasiem w podcaście „Dobry przelot” potwierdził, że trwają prace nad kontynuacją „Miodowych lat”. Jednak, jak dodał, pomysł jest na bardzo wstępnym etapie.

Z Czarkiem postanowiliśmy, że zrobimy to pod warunkiem, że będzie bardzo dobry scenariusz. Nie będzie to odcinanie kuponów od sukcesu tamtego serialu, tylko taki rodzaj żartu na ten temat. Ale musi to być naprawdę dobrze napisane – powiedział Artus Barciś w podcaście „Dobry przelot”.

„Dobry przelot” to podcast Mateusza Jędrasia, dziennikarza i producenta 4FUN TV. Współwłaścicielem nadawcy stacji jest Grupa Polsat Plus.