fot.: Polsat
PILNE

„Kabaret na żywo. Młodzi i moralni” usunięty z ramówki. Robert Górski komentuje

19 października nagrano kolejny, powyborczy odcinek programu "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni". Show jednak nie zostanie emitowany w Telewizji Polsat.

19 października nagrano kolejny, powyborczy odcinek programu „Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”. Show jednak nie zostanie emitowany w Telewizji Polsat.

O fakcie rezygnacji z emisji odcinka poinformował jako pierwszy portal wirtualnemedia.pl. W zamian w niedzielę, 22 października o godzinie 20:00 widzowie Polsatu obejrzą film sensacyjny „R.I.P.D.”.

Ostatni odcinek programu został wyemitowany 8 października. Po kilku dniach Telewizja Polsat podjęła decyzję o usunięciu całego sezonu z serwisu Polsat Box Go, a także fragmentów skeczy z mediów społecznościowych. Stacja tłumaczyła to trwającą kampanią wyborczą.

Co w usuniętym odcinku?

Tuż po nagraniu odcinka, Telewizja Polsat rozpoczęła promocję programu. W emitowanym spocie można było zobaczyć fragmenty skeczy, które ostatecznie nie zostaną pokazane. Kabareciarze już we wstępie zapowiedzieli, że nie zabraknie politycznych żartów.

Wybory, wybory i po wyborach. A nasz kabaret jedzie dalej z premierowymi skeczami. Teraz to się będzie działo! – mówią Robert Korólczyk i Robert Górski

W najnowszym odcinku miały pojawić się zarówno żarty z opozycji – polityków Trzeciej Drogi, jak i sytuacji społeczno-gospodarczej Polaków, poprzez przypomnienie o tzw. „paragonach grozy”. Ponadto, tuż przed sezonem zimowym, kabareciarze postanowili wyśmiać ludzi idących nieprzygotowani w górską wyprawę.

Kabaret młodych panów
fot. Polsat

Komentarz autora serii

Do sprawy na Instagramie odniósł się Robert Górski. W specjalnym wpisie zaprosił na film „R.I.P.D.”. Komentarz zakończył ciągiem hasztagów, z których można ułożyć opinię: „Polsat – prawdziwy kabaret”.

Film „R.I.P.D.” w niedzielę, o godzinie 20:00 w Polsacie.