W niedzielę finałowy odcinek „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”

W ósmym i zarazem ostatnim odcinku 2. sezonu ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Sztumu na zaproszenie Marty i Tomasza. Mateusz Gessler szykuje niespodziankę dla nowożeńców.

W ósmym i zarazem ostatnim odcinku 2. sezonu ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Sztumu na zaproszenie Marty i Tomasza. Mateusz Gessler szykuje niespodziankę dla nowożeńców.

 

Niezwykle wzruszająca historia tej pary rozpoczęła się, gdy Marta opiekowała się śmiertelnie chorą partnerką Tomasza. Długie godziny spędzone razem i wsparcie, którym nawzajem się obdarzyli, poskutkowały nawiązaniem między nimi bliższej relacji. Ich uczucia nie pozostały niezauważone przez Kasię. Jak kobieta zareagowała na związek Marty i Tomasza? I czy dziś para czuje jej obecność?

Marta i Tomasz to para po przejściach. Ona ma 45 lat i nieudane, pełne cierpienia małżeństwo za sobą. On jest 39-letnim wdowcem. Poznali się w Anglii, gdzie oboje mieszkali. Marta dostała zlecenie opieki nad śmiertelnie chorą partnerką Tomasza. Gdy kobieta zmarła, Marta była dla niego oparciem i pomogła mu stanąć na nogi. Trudne doświadczenia zbliżyły ich do siebie i wkrótce zaczęli się przyjaźnić. Pomimo, że żadne z nich nie szukało wtedy partnera, przyjaźń szybko zamieniła się w miłość. Niemal 3 lata temu zdecydowali się na powrót do Polski. Teraz oboje pracują w szpitalu – ona jest kierowniczką jednego z działów, on pracownikiem gospodarczym. Razem opiekują się trójką dzieci – 15-letnia córką Tomasza – Julią, najmłodszym z trójki synów Marty – Gabrielem oraz ich wspólną córeczką – Oliwią. Zawarcie związku małżeńskiego jest dla nich wielkim marzeniem. Dopiero teraz, po 6 latach walki o rozwód Marty, mogą je zrealizować i oboje chcieliby, żeby ten wyjątkowy dzień na zawsze zapisał się w ich pamięci.

Ostatni odcinek 2. sezonu programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” już w niedzielę 22 października o godzinie 17:40 w Polsacie