fot.: Polsat

Zuza zniknie z „Przyjaciółek”? Anita Sokołowska odchodzi z serialu?

Jesienią 2023 roku Telewizja Polsat zaprasza na 22. sezon serialu "Przyjaciółki". Portal Plejada.pl donosi o niepokojących zmianach w obsadzie produkcji.

Jesienią 2023 roku Telewizja Polsat zaprasza na 22. sezon serialu „Przyjaciółki”. Portal Plejada.pl donosi o niepokojących zmianach w obsadzie produkcji.

Zuzanna Markiewicz (w tej roli Anita Sokołowska) ma odejść z serialu „Przyjaciółki”. Taką informację podał serwis Plejada.pl. Informator donosi też, że wątek bohaterki ma „zniknąć bezpowrotnie”. Serwis nie podaje jednak, w jaki sposób. Czy Zuza umrze, czy poleci na inny kontynent?

Telewizja Polsat w opisie nowego sezonu pominęła postać Zuzy. Mimo tego zwiastun nowego sezonu opiera się na postaci granej przez Anitę Sokołowską. Zapowiedź utrzymana jest w nostalgicznej atmosferze. Zuza wspomina, jak dobrze jej jest z przyjaciółkami.

– W twojej kuchni Ania spędziliśmy najlepsze chwile – mówi Zuza.
– Co się tak wzięło na wspominki? – pyta Inga
– Może starość? – zastanawia się Zuza.

O zmianach w serialu „Przyjaciółki” informowano także podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat. Małgorzata Socha, wcielająca się w postać Ingi, powiedziała, że będzie to „najsmutniejszy sezon”.

Odejście (nie) na zawsze

Historia seriali Telewizji Polsat zna przypadki, gdzie postać miała zniknąć z serialu na zawsze. Jednak po kilku latach producenci zdecydowali się na powrót bohaterki. W serialu „Pierwsza miłość”, Teresa Żukowska (w tej roli Ewa Skibińska) wyjechała za granicę i miała już nie wrócić. Aktorka w 2010 roku podjęła decyzję o odejściu z obsady produkcji. Jednak po niemal 10 latach, Teresa Żukowska wróciła do serialu.

„Przyjaciółki” w czwartki o godzinie 21:10 w Polsacie, od 7 września.