fot.: Polsat

„Przyjaciółki” wracają do Polsatu. Nowe odcinki od września

Inga, Anka, Patrycja i Zuza powracają. Już we wrześniu widzowie Telewizji Polsat zobaczą pierwszy odcinek nowego sezonu serialu "Przyjaciółki".

Inga, Anka, Patrycja i Zuza powracają. Już we wrześniu widzowie Telewizji Polsat zobaczą pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Przyjaciółki”.

W nowym sezonie wspólna przyszłość Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) stanie pod znakiem zapytania. Gruszyńska zrozumie, że zbyt szybko nazywała każde uczucie miłością i wchodziła w kolejne związki. Teraz chce się skupić na sobie i córkach. Będzie jednak musiała zmierzyć się z zawodowymi problemami. Nie z jej winy działalność Nail Baru będzie zagrożona.

Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie uwierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarżyła Ankę (Magdalena Stużyńska) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Anka uważa, że nie warto ulegać chwilowym pokusom, bo łatwo stracić coś wartościowego, co budowało się całe życie. Zgodzi się jednak na zawodową propozycję Miłosza i zostanie współprowadzącą program.

Patrycja (Joanna Liszowska) nadal toczy nierówną walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okaże się zupełnie inna. Kochan będzie ukrywała swoje problemy nawet przed Wiktorem (Paweł Deląg). Odbije się to na ich relacji. Nieocenione w tym czasie będzie wsparcie bliskich, ale też profesjonalna pomoc.

Przyjaciółki - Joanna Liszowska
fot. Polsat

Producentem wykonawczym serialu „Przyjaciółki” według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiadają Jacek Sołtysiak, Sylwia Rosak i Anna Kasperska. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska i Magdalena Strzałkowska.

„Przyjaciółki” od września w Polsacie.