fot.: Polsat/Maciej Zawada

Tancerze cllectv w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zakliczyński choreografem

Już jesienią na antenę Telewizji Polsat powróci show "Twoja twarz brzmi znajomo". W nowych odcinkach nie zabraknie choreografii tanecznych, o które zadba odświeżona ekipa.

Już jesienią na antenę Telewizji Polsat powróci show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W nowych odcinkach nie zabraknie choreografii tanecznych, o które zadba odświeżona ekipa.

Wraz z odejściem Krisa Adamskiego zmieni się grupa taneczna, która wraz z uczestnikami będzie odwzorowywać występy muzyczne. Kris Crew zostanie zastąpione ekipą cleectv. Prowadzić ich będzie choreograf „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, Maciej Zakliczyński.

Na scenie „Twoja twarz brzmi znajomo” nie zabraknie twarzy znanych z poprzednich edycji. W ekipie cleectv znaleźli się między innymi Michalina Lamprecht, Klaudia Sadło, Kaja Kaluzinska i Damian Lipiński. Pracę kontynuować będzie także m.in. Igor Leonik, autor choreografii do występów takich jak Dua Lipa – „Love Again” i Lady Gaga – „Bloody Mary”.

Widzowie zobaczą na scenie też tancerza, który wystąpił u boku Blanki podczas Konkursu Piosenki Eurowizja 2023 w Liverpoolu. Oliwier Kondrat wystąpił również w teledysku Young Leosi. W „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawi się również Arman Hovhannisyan. Tancerz ma na swoim koncie wiele występów telewizyjnych, w tym m.in. u boku Jasona Derulo i Black Eyed Peas podczas Sylwestra Marzeń TVP2.

Dziś rozpoczęliśmy nagrania, szczerze tęskniłem za tym miejscem. Razem z fantastyczną ekipą cllectv – nową siłą na rodzimym rynku tanecznym, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby kolejny raz dać widzom rozrywkę na najwyższym poziomie – napisał na Instagramie Igor Leonik, choreograf.

Uczestnikami 19. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” będą Jakub Gąsowski, Magda Kumorek, Kuba Szmajkowski, Ewelina Flinta, Nick Sinckler, Pola Gonciarz, Marcin Januszkiewicz i Jagoda Szydłowska. W jury ponownie zasiadać będą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. Gospodarzami programu będą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Telewizja Polsat nie potwierdziła jeszcze, kiedy będzie można oglądać „Twoja twarz brzmi znajomo”. Poprzednie edycje były emitowane w piątki o godzinie 20:05.