fot.: Polsat
PILNE

Krzysztof „Kris” Adamski odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat poinformowała, że nie będzie kontynuowana współpraca z Krzysztofem "Krisem" Adamskim w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Telewizja Polsat poinformowała, że nie będzie kontynuowana współpraca z Krzysztofem „Krisem” Adamskim w show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Krzysztof Adamski był głównym choreografem i II reżyserem w „Twoja twarz brzmi znajomo”. „Kris” był związany z programem od pierwszej edycji show, czyli od 2014 roku. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu.

Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu – napisał nadawca w komunikacie. – Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kilka miesięcy temu z programu odeszli Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski. W tym tygodniu Polsat poinformował również o zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor.

Finał 18. edycji show już w najbliższy piątek o godzinie 20:05 w Polsacie.