fot.: Kala Kiełbasińska/Polsat
TYLKO U NAS

Trwają zdjęcia do reality show „Farma”. Kiedy emisja w TV?

Od dwóch miesięcy trwają zdjęcie do trzeciego sezonu programu "Farma". Reality show będzie można oglądać na głównej antenie Telewizji Polsat.

Od dwóch miesięcy trwają zdjęcie do trzeciego sezonu programu „Farma”. Reality show będzie można oglądać na głównej antenie Telewizji Polsat.

„Farma” to format, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. Opiekują się zwierzętami i roślinami. Wykonują również specjalne dodatkowe zadania przygotowane przez produkcję.

Co kilka dni tytułową farmę ktoś opuszcza. Na końcu spośród pozostałych widzowie w głosowaniu SMS wybierają zwycięzcę. Pierwszą edycję wygrał Kuba Wojnowski „Wojna”, a drugą Tomasz Wędzony. Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, a uczestników w opiece nad florą i fauną pomaga Szymon Karaś.

Farma – kiedy nowy sezon?

Pierwszy sezon programu był emitowany od 17 stycznia 2022 roku, natomiast drugi od 2 stycznia 2023 roku. W ostatnich dniach na stronie polsat.pl pojawił się artykuł informujący, że trzeci sezon reality show „Farma” pojawi się jesienią 2023 roku w Polsacie. Informacja została usunięta po kilku dniach.

Centrum Prasowe Telewizji Polsat w rozmowie z tvpolsat.info wyraźnie zaprzeczyło doniesieniom, aby program miał być emitowany jesienią br. Informacja, kiedy będzie można oglądać trzeci sezon „Farmy”, zostanie zakomunikowana w późniejszym czasie.