fot.: Kala Kiełbasińska/Polsat

„Farma” od 17 stycznia w Polsacie. Kim są uczestnicy?

Już 17 stycznia w Polsacie zadebiutuje format "Farma". Reality show poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Już 17 stycznia w Polsacie zadebiutuje format „Farma”. Reality show poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Uczestnicy „Farmy” zamieniają swoje dotychczasowe miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Jednak zamiast sielanki, czekają na nich pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik. Ostatecznie tylko jedna osoba zdobędzie tytuł „Super Farmera” i 100 tysięcy złotych.

„Farma” – kim są uczestnicy?

Telewizja Polsat ujawniła uczestników nowego reality show. Już 17 stycznia widzowie poznają Monikę Idzikowską – policjantkę na emeryturze z Sochocina. Z Łodzi przyjedzie Kinia Kaleta – z zawodu wykwalifikowana nauczycielka nauczania początkowego, a z natury ciągła poszukiwaczka, dlatego skończyła jeszcze kilka innych kierunków studiów. Kolejną uczestniczką będzie „Ruda” czyli 50-letnia Iza Staniszewska, właścicielka agencji reklamowej. Najmłodszą w gronie pań będzie Kinga Kazimierczak, rejestratorka medyczna z Łodzi. Widzowie „Farmy” poznają też 39-letnią Beatę Lisowską – mamę na pełny etat, a także Martę Basandowską z Krakowa – scenografkę, performerkę i podróżniczkę.

Męski skład programu otwiera Kuba Wojnowski „Wojna” – 33-letni pracownik hotelu w Oslo. Z Zakopana przyjedzie Tomasz Bodziony – podleśniczy w Tatrzańskim Parku Narodowym. Uczestnikiem będzie również Karol Da Costa – w połowie Angol. Widzowie programu poznają także fryzjera Karola Kotomskiego „Lotek”, który od prawie roku żyje w dwóch krajach – na Malcie i w Warszawie. Skład reality show zamyka dwudziestodwuletni tancerz Rafał Rzemek z Pułtuska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

„Farma” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie.