fot.: Polsat/Maciej Zawada

„Twoja twarz brzmi znajomo 19” w Polsacie. Kim są uczestnicy?

Jesienią 2023 roku Telewizja Polsat pokaże 19. sezon show "Twoja twarz brzmi znajomo". Nadawca zaprezentował już część uczestników programu.

Jesienią 2023 roku Telewizja Polsat pokaże 19. sezon show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nadawca zaprezentował już część uczestników programu.

„Twoja twarz brzmi znajomo” to show oparty na zagranicznym formacie „Your Face Sounds Familiar”. Pierwsza edycja programu była emitowana wiosną 2014 roku, a wygrała ją Katarzyna Skrzynecka. Od niemal 10 lat show jest obecne na głównej antenie. W poprzednim sezonie po raz pierwszy w historii wystąpił uczestnik wyłoniony w castingu – Daniel Jaroszek. Jesienią widzowie ponownie zobaczą widza programu w roli artysty.

Jagoda Szydłowska

Tym razem casting wygrała poczatkująca wokalistka – Jagoda Szydłowska, występująca pod pseudonimem Berry Blue. Jak informuje produkcja, dziewczyna uwielbia medytację i interesuje się rozwojem duchowym. Kocha sport i podróże.

Jakub Gąsowski

W 19. edycji wystąpi aktor Jakub Gąsowski. Ukończył on Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji jak „Mecenas porada” i „Belfer”. Aktualnie pracuje na planie nowego serialu kostiumowego TVP „Dewajtis”. Prywatnie Kuba jest synem aktorów znanych między innymi z „Daleko od noszy”Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego.

Piotr Gąsowski, który pół roku temu odszedł z ekipy produkującej „Twoja twarz brzmi znajomo”, poinformował, że jego syn miał wystąpić już w poprzedniej edycji. Jakub jednak odmówił ze względu na swojego ojca.

Kuba Szmajkowski

Kuba Szmajkowski jest piosenkarzem młodego pokolenia. Sławę zdobył dzięki programowi „The Voice Kids” w TVP2. Po programie dołączył do młodzieżowego boysbandu 4Dreamers. Muzyk kilka lat temu rozpoczął solową karierę. Wśród jego największych hitów można wymienić „Lovesick”, „Nieskończone” i cover piosenki zespołu Kombi, „Randez Vous”. Zaś razem z Sarą James nagrał utwór „Czarny młyn”.

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta jest wokalistką i autorką tekstów. Artystka obecna jest na rynku muzycznym od kilkunastu lat. Znana jest między innymi z hitu „Nie kłam, że kochasz mnie” promującego film o tym samym tytule, a także „Żałuję”. Była uczestniczką pierwszej edycji „Idola” w Telewizji Polsat.

Nick Sinckler

Nick Sinckler jest piosenkarzem amerykańskiego pochodzenia. Brał udział w talent show „Fabryka gwiazd”. Był też jurorem w „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Pola Gonciarz

Pola Gonciarz jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na specjalności wokalno-aktorskiej. Występuje też na deskach teatru 6. Piętro. Ponadto można ją oglądać w produkcjach, takich jak „Komisarz Mama” oraz „Na dobre i na złe”.

Magdalena Kumorek

W jesiennej edycji show, według informacji serwisu plotek.pl, wystąpi również Magdalena Kumorek. Aktorka znana jest widzom między innymi z serialu „Samo życie”. Występowała również w produkcjach, takich jak „Teraz albo nigdy”, „Przepis na życie” i „W rytmie serca”.

Wkrótce poznamy ostatniego, ósmego uczestnika 19. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jury i prowadzący

Wiadomo już, kto będzie w jury „Twoja twarz brzmi znajomo 19”. Produkcja nie przewiduje zmian względem poprzedniej edycji. Ponownie uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. Gospodarzami show bez zmian będą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Paweł Domagała, Rober Janowski, Małgorzata Walewska
fot. Polsat / Maciej Zawada

„Twoja twarz brzmi znajomo 19” jesienią 2023 roku w Polsacie.