TYLKO U NAS

„Raport dnia” od 20 lutego w Polsat News

Od poniedziałku, 20 lutego na antenie Polsat News zadebiutuje nowy program podsumowujący dzień, "Raport dnia". Pierwsze wydanie poprowadzi Marta Budzyńska.

Od poniedziałku, 20 lutego na antenie Polsat News zadebiutuje nowy program podsumowujący dzień, „Raport dnia”. Pierwsze wydanie poprowadzi Marta Budzyńska.

Tym samym potwierdziły się informacje serwisu tvpolsat.info, który kilka dni temu zapowiadał zmiany w wieczornej ramówce kanału. W programie dziennikarze stacji podsumują najważniejsze informacje dnia zarówno z kraju jak i z zagranicy. Każde wydanie zakończy krótka prognoza pogody. Nowa audycja będzie emitowana od poniedziałku do soboty. Zastąpi dotychczas emitowany magazyn reporterów  „Raport”. Według naszych nieoficjalnych informacji, część materiałów do nowego programu w dalszym ciągu będą realizować dziennikarze likwidowanego właśnie magazynu. Ostatnie wydanie „Raportu” zostało wyemitowane w sobotę, 18 lutego.

"Raport" w studiu Superstacji
fot. Polsat News

To powrót Marty Budzyńskiej do wieczornego pasma w Polsat News. Wcześniej przez blisko rok (od 24 listopada 2020 do 1 listopada 2021) prowadziła „Raport”. Później przez kilka miesięcy była współprowadzącą „Nowego dnia” razem z Piotrem Jędzejkiem.

polsat/własne