fot.: Polsat News
tylko u nas

Zmiany w „Nowym dniu”. Marta Budzyńska ponownie prowadzącą pasmo

W listopadzie zostaną wprowadzone zmiany w obsadzie pasma informacyjnego "Nowy dzień". Do grona prowadzących dołączy Marta Budzyńska, a odejdzie Michał Cholewiński - dowiedział się portal tvpolsat.info.

W listopadzie zostaną wprowadzone zmiany w obsadzie pasma informacyjnego „Nowy dzień”. Do grona prowadzących dołączy Marta Budzyńska, a odejdzie Michał Cholewiński – dowiedział się portal tvpolsat.info.

„Nowy dzień” będzie miał dwie stałe pary gospodarzy. W pierwszej bez zmian znajdą się Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz. Natomiast nowy duet stworzą Marta Budzyńska i Piotr Jędrzejek. Ponadto nadal prowadzącą pasmo informacyjne będzie Joanna Racewicz, której partnerować będą gospodarze z pozostałych par.

Z „Nowego dnia” odchodzi Michał Cholewiński, który prowadził to pasmo od 9 czerwca br. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że dziennikarz dołączy do grona stałych gospodarzy „W rytmie dnia” i „Wydarzeń” Polsatu.

 

Marta Budzyńska jest związana z Polsat News od 2017 roku. W ostatnim czasie dziennikarka była głównym gospodarzem wieczornego magazynu „Raport”. Prezenterka po raz ostatni poprowadzi ten program w poniedziałek, 1 listopada.

 

„Nowy dzień” to poranne pasmo informacyjne, które można śledzić codziennie w Telewizji Polsat i Polsat News. Program jest emitowany codziennie od godziny 5:59.