fot.: Polsat Box Go

Wszystkie odcinki „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w internecie w Polsat Box Go

Polsat Box Go udostępnił wszystkie odcinki show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Program można oglądać w internecie w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Polsat Box Go udostępnił wszystkie odcinki show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Program można oglądać w internecie w pakiecie Polsat Box Go Premium.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to talent show oparty na formacie BBC Worlwide Productions. Początkowo program można było oglądać w TVN (emitowany pod nazwą „Taniec z gwiazdami”). W 2014 roku prawa do formatu zostały przejęte w Telewizji Polsat. Do tej pory stacja zrealizowała trzynaście edycji show.

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami – gdzie oglądać stare odcinki?

Początkowo wszystkie sezony programu były dostępne w internetowym serwisie Ipla. Pod koniec 2020 roku usunięto pierwsze sześć edycji z biblioteki platformy. Po ponad dwóch latach Telewizja Polsat ponownie udostępniła widzom wszystkie odcinki „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Program można oglądać w internecie na platformie Polsat Box Go. W serwisie Polsat Go dostępne za darmo są tylko edycje 9-13.

Kiedy nowa edycja Tańca z gwiazdami?

Wiadomo już, że Telewizja Polsat pokaże 14. sezon show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Potwierdził to Edward Miszczak w rozmowie z portalem WirtualneMedia. Dyrektor programowy poinformował również, kiedy nowa edycja pojawi się na antenie stacji. Gwiazdy powrócą na parkiet jesienią 2023 roku.