fot.: Polsat Box Go/Anna Włoch/Grzegorz Press

„Wotum nieufności” w poniedziałki w Polsacie

Już 27 lutego w Polsacie wystartuje wiosenna ramówka. Tego dnia widzowie zobaczą pierwszy odcinek serialu na podstawie książki Remigiusza Mroza - "Wotum nieufności".

Już 27 lutego w Polsacie wystartuje wiosenna ramówka. Tego dnia widzowie zobaczą pierwszy odcinek serialu na podstawie książki Remigiusza Mroza – „Wotum nieufności”.

Produkcja ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W walce o władzę nie ma żadnych reguł, liczy się tylko zwycięstwo. Po rezygnacji prezydenta RP, Marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) – wschodząca gwiazda prawicy.

Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

Wotum nieufności
fot. Polsat Box Go / Anna Włoch / Grzegorz Press

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski. W obsadzie znaleźli się również m.in. Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Olgierd Łukaszewicz, Cezary Łukaszewicz oraz Piotr Głowacki. Producentem „Wotum nieufności” jest PCP Films.

Wotum nieufności
fot. Polsat Box Go / Anna Włoch / Grzegorz Press

„Wotum nieufności” w poniedziałki o godzinie 21:00 w Polsacie. Wszystkie odcinki serialu są dostępne w Polsat Box Go.