fot.: Polsat News

Igor Sokołowski i Małgorzata Świtała poprowadzą „Nowy dzień” w Polsacie i Polsat News

W nadchodzących tygodniach do grona prowadzących "Nowy dzień" dołączy Igor Sokołowski. Prezenter poprowadzi poranne pasmo w duecie z Małgorzatą Świtała.

W nadchodzących tygodniach do grona prowadzących „Nowy dzień” dołączy Igor Sokołowski. Prezenter poprowadzi poranne pasmo w duecie z Małgorzatą Świtała.

Igor Sokołowski pracuje w Polsat News od czerwca 2021 roku. Został gospodarzem pasma informacyjnego „W rytmie dnia”. Prezenter okazjonalnie prowadzi również popołudniowe „Wydarzenia”. Wcześniej dziennikarz był związany m.in. z TVP Info, TVN24 i TVN Warszawa.

Małgorzata Świtała prowadzącą „Nowy dzień”

4 lutego w „Nowym dniu” zadebiutowała Małgorzata Świtała. Dziennikarka tego dnia prowadziła pasmo z Piotrem Jędrzejkiem, z którym będzie tworzyła stały poranny duet. Bez zmian „Nowy dzień” prowadzić będą również Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz.

Bardzo chętnie poprowadzę z Tobą, Igorze poranek. I to całkiem niedługo – zapowiedziała w poranku Małgorzata Świtała.

Małgorzata Świtała i Igor Sokołowski w Polsat News wspólnie prowadzili m.in. wydania specjalne „W rytmie dnia”, między innymi z Dworca Przemyśl Główny kilka dni po rozpoczęciu wojny w Ukrainie.

„W rytmie dnia” codziennie od godziny 5:59 w Polsacie i Polsat News.