fot.: Superstacja

Jakub Ostrowski i Daria Wąsiewska dołączają do Wydarzeń 24

We wrześniu do ekipy Wydarzeń 24 dołączy Daria Wąsiewska. W kolejnych tygodniach szeregi stacji zasili też były dziennikarz Warner Bros. Discovery - Jakub Ostrowski.

We wrześniu do ekipy Wydarzeń 24 dołączy Daria Wąsiewska. W kolejnych tygodniach szeregi stacji zasili też były dziennikarz Warner Bros. Discovery – Jakub Ostrowski.

Daria Wąsiewska powraca do Grupy Polsat Plus. Dziennikarka w latach 2016-2020 prezentowała prognozę pogody w Polsacie, Polsat News, a także w Superstacji. Ostatnio współpracowała z telewizją News24.

Jakub Ostrowski jest prezenterem i komentatorem sportowym. Ostatnio współpracował z Eurosportem, gdzie prowadził m.in. studia sportowe. W 2020 roku zadebiutował w roli prezentera „Sportu” na antenie TTV. Dziennikarz był też związany z Eleven Sports.

Pod koniec sierpnia na antenie Wydarzeń 24 zadebiutowała Adrianna Pałka.

Wydarzenia 24 nadają od roku

Wydarzenia 24 wystartowały 1 września 2021 roku. Punktualnie o godzinie 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis, który poprowadziła Ewa Gajewska. W ramówce Wydarzeń 24 znajdują się serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie najważniejsze informacje z kraju i ze świata, w tym sportowe oraz najbardziej aktualna prognoza pogody.

Z serwisów informacyjnych Wydarzenia 24 codziennie korzysta około 2 mln widzów. Stworzyliśmy fantastyczny zespół, składający się zarówno z nowych dziennikarzy, jak pracowników z redakcji Polsat News i Wydarzeń. W zespole jest wiele młodych osób, które swoim zapałem i zaangażowaniem codziennie rozwijają i ulepszają ofertę Wydarzeń 24 – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Serwisy informacyjne na antenie stacji prowadzą m.in. Ewa Gajewska, Karolina Soczewka, Wioleta Wramba, Łukasz Dubaniewicz, Łukasz Smardzewski, Bartosz Cebeńko, Aleksandra Janiec, Mateusz Białkowski i Daria Kwiecień.

Źródło: Polsat News