Plus rozdaje kibicom GB za wygrane sety

Z racji rozpoczynających się  FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Plus, za każdy wygrany przez Polaków set daje swoim klientom 3 GB. Oprócz tego, klienci mogą skorzystać ze specjalnie zniżki na bilety.

Z racji rozpoczynających się  FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Plus, za każdy wygrany przez Polaków set daje swoim klientom 3 GB. Oprócz tego, klienci mogą skorzystać ze specjalnie zniżki na bilety.

Za każdy set wygrany przez Polaków w meczach mistrzostw świata przyznawany będzie bezpłatny pakiet internetowy 3 GB. Ilość przyznanych pakietów bonusowych jest zależna wyłącznie od liczby wygranych setów przez polską reprezentację, a będą one przyznawane każdorazowo po każdym wygranym secie od momentu przystąpienia do promocji.

Jak otrzymać promocyjne gigabajty?

Klient powinien znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami, oraz wysłać w okresie obowiązywania promocji na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści SET.

Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix przyznane bonusy będą ważne przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji pakietu GB przyznanego w ramach promocji.

Zniżka na bilety

Wszyscy klienci Plusa mieli możliwość zakupu ze specjalną zniżką biletów na mecze rozpoczynjących się właśnie mistrzostw świat. W ramach akcji „Solidarni z Ukrainą” klienci operatora korzystający z oferty przeznaczonej dla obywateli Ukrainy mogli otrzymać bilety na mecze ich reprezentacji rozgrywane w Katowicach.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku. Jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. Od lat jest Sponsorem Tytularnym PlusLigi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet.

Oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii jest Telewizja Polsat, a Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i serwis Polsat Box Go pokażą na żywo w czasie całego turnieju łącznie 52 mecze.