fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

The Rasmus, Minelli i Doda gwiazdami koncertu „Przebój lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET”

Już 27 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się koncert "Przebój lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET". Na scenie tego wieczoru pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Już 27 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się koncert „Przebój lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET”. Na scenie tego wieczoru pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Kielce odwiedzi fiński zespół The Rasmus. Rockowa ekipa jest znana z takich utworów jak „In The Shadows” i „Jezebel”. Widzowie zobaczą też Minelli, autorkę przeboju „Rampampam”. Ponownie do Kadzielni przyjedzie Olivia Addams. Wokalistka niedawno wydała kolejny hit „Fool Me Once”.

Podczas koncertu „Przebój lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET” nie zabraknie też rodzimych artystów. Wystąpi m.in. ubiegłoroczna zwyciężczyni Doda. Na scenie pojawią się także: Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, Lady Pank, Enej, bryska oraz Marcin Patrzałek.

Koncert poprowadzą Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET i aktor Adam Zdrójkowski. Bilety na to i pozostałe wydarzenia „Magicznego Zakończenia Wakacji” można kupić na stronie kabaretowebilety.pl.

Transmisja koncertu „Przebój lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET” już 27 sierpnia od godziny 20:00 w Polsacie.