fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 ponownie w Polsacie

27 i 28 sierpnia Telewizja Polsat przeprowadzi transmisję z Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. W tym roku widzowie usłyszą między innymi "Przeboje lata" z okazji 30-lecia stacji.

27 i 28 sierpnia Telewizja Polsat przeprowadzi transmisję z Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. W tym roku widzowie usłyszą między innymi „Przeboje lata” z okazji 30-lecia stacji.

27 sierpnia scenę w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia przejmą piosenkarze. Podczas koncertu „Przeboje Lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet” pojawią się największe przeboje, które królowały w rozgłośniach radiowych, w tym również w Radiu ZET, przez trzy ostatnie dekady. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Bryska. W poprzednich latach partnerem wydarzenia była stacja RMF FM.

Dzień później widzowie Polsatu zobaczą „Świętokrzyską Galę Kabaretową”. Podczas wydarzenia artyści kabaretowi w zabawny sposób podsumują mijające wakacje. Tego wieczoru nie zabraknie premierowych skeczy.

Ponadto 26 sierpnia w Kadzielni odbędzie się widowisko pod tytułem „Letnia Klinika Skeczów Męczących”. To wydarzenie kabaretowe zostanie nagranie przez Telewizję Polsat. Jak poinformował nas organizator, koncert „będzie retransmitowany w późniejszym terminie”.

Bilety na Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 można kupić na stronie kabaretowebilety.pl.