fot.: Mariusz Janiszewski/Polsat

Wieniawa, Fraszyńska i Pazura w obsadzie serialu „Teściowie”

Ruszyły zdjęcia do serialu komediowego "Teściowie". W obsadzie produkcji, oprócz Pawła Wawrzeckiego i Joanna Kurowskiej, znaleźli się także m.in. Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

Ruszyły zdjęcia do serialu komediowego „Teściowie”. W obsadzie produkcji, oprócz Pawła Wawrzeckiego i Joanna Kurowskiej, znaleźli się także m.in. Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

Jest to opowieść pełna rodzinnych emocji związanych z relacją dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ona – fanka mediów społecznościowych marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on – pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży.

Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń. Rodzice Andżeliki (Joanna Kurowska i Cezary Pazura) to dorobkiewicze – posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, mieszkający w okazałym domu, a Ledwoniowie to skromna rodzina: związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego (Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński). Na dodatek okazuje się, że ojcowie: Zenon Nagórski i Roman Ledwoń znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. Na szczęcie wszystko twardą, kobiecą ręką trzyma energiczna Babcia (Małgorzata Rożniatowska), dbając aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.

Teściowie
fot. Mariusz Janiszewski / Polsat

O realizacji serialu jako pierwszy napisał portal tvpolsat.info. Scenarzystą i reżyserem produkcji jest Krzysztof Jaroszyński. Współautorem scenariusza jest Mariusz Cieślik. Producentem wykonawczym jest firma TFP.

Premiera serialu „Teściowie” wkrótce w Polsat Box Go. Później produkcja trafi na antenę Telewizji Polsat.