fot.: Instagram/Michael’s Bazaar

Antykwariusz Michał Nowocin trzecim ekspertem w „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”

Stacja TV4 ujawniła trzeciego eksperta, którego będzie można zobaczyć w nowym programie "Łowcy skarbów. Kto da więcej?". Wartość przedmiotów przyniesionych przez uczestników będzie szacować Michał Nowocin.

Stacja TV4 ujawniła trzeciego eksperta, którego będzie można zobaczyć w nowym programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”. Wartość przedmiotów przyniesionych przez uczestników będzie szacować Michał Nowocin.

Antykwariusz od kilku lat prowadzi showroom z wyróżniającymi się stylistycznie lustrami – Michael’s Bazaar. W ofercie sklepu są również inne starocie i antyki. Michał Nowocin przedmioty nabywa na miejskich i podmiejskich bazarach. Jak mówił w rozmowie z Interia.pl, uwielbia starocie ze względu na ich solidność oraz wyjątkowość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michael’s Bazaar (@michaels_bazaar)

Ekspertami w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” będą również Martyna Kupczyk i Paweł Papaj. Show poprowadzi Paweł Orleański.

„Łowcy skarbów” – casting i zasady

W programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” udział może wziąć każdy, kto ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko ekspertowi wyceniającemu przedmiot lub jednemu z dealerów i kolekcjonerów sztuki. Szacunkową wartość każdej przyniesionej do studia rzeczy i pogłębioną wiedzę na jej temat właściciele poznają w rozmowie z jednym z trzech ekspertów programu.

Casting do programu wciąż trwa. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie TV4.pl.