fot.: Polsat

Martyna Kupczyk i Paweł Papaj ekspertami w „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”

Nadawca TV4 ujawnia personalia osób, które będą oceniały wartość przedmiotów przyniesionych przez uczestników programu "Łowcy skarbów. Kto da więcej?". W tym gronie znaleźli się między innymi Martyna Kupczyk i Paweł Papaj.

Nadawca TV4 ujawnia personalia osób, które będą oceniały wartość przedmiotów przyniesionych przez uczestników programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”. W tym gronie znaleźli się między innymi Martyna Kupczyk i Paweł Papaj.

W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko ekspertowi wyceniającemu przedmiot lub jednemu z dealerów i kolekcjonerów sztuki. Szacunkową wartość każdej przyniesionej do studia rzeczy i pogłębioną wiedzę na jej temat właściciele poznają w rozmowie z jednym z trzech ekspertów programu.

Następnie właściciele przedmiotów mogą wziąć udział w aukcji, w której to oni trzymają w ręku młotek licytatora. Kupującymi są dealerzy sztuki i kolekcjonerzy, którzy między sobą licytują oferowane przedmioty. Jeśli uczestnik dobije targu – wychodzi ze studia z gotówką, jeśli nie – zabiera swój przedmiot do domu.

Pierwszym ujawnionym ekspertem był Paweł Papaj. Jest on koneserem piękna ukrytego w przedmiotach. Na co dzień prowadzi sklep z antykami i produktami vintage. Jak informuje nadawca, szczególne miejsce w jego sercu zajmują ikony.

Ekspertką w programie będzie również Martyna Kupczyk. Architektka znana jest widzom Telewizji Polsat z programu „Nasz nowy dom”. Ponadto była uczestniczką show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej pasją jest kolekcjonowania różnych przedmiotów – bardziej i mniej wartościowych.

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” jesienią w Czwórce. Wciąż trwa casting do programu.