fot.: Polsat

Robert Janowski jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat poinformowała o zmianach w składzie jurorskim w kolejnej, siedemnastej już edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jesienią występy uczestników oceniać będzie Robert Janowski.

Telewizja Polsat poinformowała o zmianach w składzie jurorskim w kolejnej, siedemnastej już edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jesienią występy uczestników oceniać będzie Robert Janowski.

Robert Janowski jest aktorem i piosenkarzem. Na co dzień prowadzi audycję w Radiu Pogoda. Wcześniej związany był m.in. z TV Puls, gdzie był gospodarzem show „Gra muzyka”. Poprzednio przez kilkanaście lat prowadził program TVP1 – „Jaka to melodia?”. Ponadto w przeszłości był twarzą mini-serialu Telewizji Polsat „Aż chce się żyć”.

Aktor doskonale zna atmosferę show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Robert Janowski wygrał piętnastą edycję programu. W finale zachwycił ówczesnych jurorów: Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką, Michała Wiśniewskiego i Gromee’ego występem jako Eric Clapton.

Robert Janowski w finale "Twoja twarz brzmi znajomo"
fot. Polsat

Robert Janowski zastąpi w jury Krzysztofa Cugowskiego. Jak poinformował nadawca w mediach społecznościowych, muzyk zrezygnował z oceniania uczestników „ze względu na wiele zobowiązań zawodowych”.