fot.: ESKA TV

Dwuczęściowy program „Zawierucha w Dubaju” w lutym w ESKA TV

5 lutego oraz 12 lutego ESKA TV pokaże nowy program "Zawierucha w Dubaju". Podzielona na dwie części produkcja ma przybliżyć widzom największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

5 lutego oraz 12 lutego ESKA TV pokaże nowy program „Zawierucha w Dubaju”. Podzielona na dwie części produkcja ma przybliżyć widzom największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W programie „Zawierucha w Dubaju”, aktor znany z wielu produkcji kinowych, będzie odkrywał ciekawe miejsca Dubaju. Pokaże, dlaczego warto odwiedzić tę nowoczesną metropolię, opowie o jej historii i przybliży turystyczne atrakcje.

Rafała Zawieruchę widzowie znają z dużego ekranu. Zagrał między innymi w filmach: „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Jack Strong”, „Bogowie”, „Wkręceni”, „Obywatel” i „Miasto 44”. Pojawił się także w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”, w którym zagrał postać Romana Polańskiego.

Program „Zawierucha w Dubaju” jest kontynuacją produkcji „Dubaj według Bednarka”, którą ESKA TV pokazała w kwietniu 2021 roku.

Emisja pierwszej części programu „Zawierucha w Dubaju” w sobotę, 5 lutego o godzinie 20:00. Kolejny odcinek tydzień później o tej samej godzinie.