fot.: ESKA TV/Facebook

Dawid Koczur dziennikarzem ESKA TV. Odchodzi „Rudy”

14 października na antenie ESKA TV zadebiutował Dawid Koczur. Nowy prezenter związany jest od kilku lat z Telewizją Polsat.

14 października na antenie ESKA TV zadebiutował Dawid Koczur. Nowy prezenter związany jest od kilku lat z Telewizją Polsat.

Dawid Koczur jest social media managerem w Grupie Polsat Plus. Jest odpowiedzialny m.in. za treści publikowane na kontach Telewizja Polsat i Polsat Cafe w mediach społecznościowych. Koczur jest również influencerem, jego konta obserwuje kilkaset tysięcy osób. Wcześniej prezenter pracował w TVP, NOWA TV oraz w portalu Przeambitni.pl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Dave Koczur (@dawidkoczur)

Z telewizją ESKA TV rozstał się Filip „Rudy” Rudanacja. Dziennikarz od kilku lat prowadził na antenie stacji m.in. „Najlepszy program” i „Jazdy gwiazdy”.

Żegnam się z ESKA TV! Sierpień był ostatnim miesiącem mojej pracy. Chciałbym podziękować totalnie wszystkim za te 7(?) lat! Serdecznie dziękuję tym, których spotkałem na mojej drodze! I ekipie produkcyjnej i montażystom i kolegom i koleżankom, a najmocniej dziękuję wszystkim osobom, które pojawiły się w moich programach i pomogły nam je tworzyć – napisał Filip „Rudy” Rudanacja na Instagramie.

Prezenter bez zmian jest obecny na antenie Radia ESKA. „Rudy” dołączył do Telewizji MIXTAPE, gdzie jest Dyrektorem Kreatywny.

ESKA TV przejęta przez Polsat

ESKA TV jest naziemnym kanałem dostępnym w całej Polsce na pierwszym multipleksie oraz w dystrybucji satelitarnej i kablowej. Stacja emituje najpopularniejsze utwory muzyczne. Pięć lat temu Telewizja Polsat nabyła 100% udziałów w spółce posiadającej kanał.