fot.: Magdalena Tasarz/Instagram/Anna Jurksztowicz

„Twoja twarz brzmi znajomo” wiosną w Polsacie. Gabor, Jurksztowicz uczestniczkami

Telewizja Polsat potwierdziła, że w wiosennej ramówce stacji nie zabraknie show "Twoja twarz brzmi znajomo". W 16. edycji programu widzowie zobaczą między innymi Viki Gabor i Annę Jurksztowicz.

Telewizja Polsat potwierdziła, że w wiosennej ramówce stacji nie zabraknie show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 16. edycji programu widzowie zobaczą między innymi Viki Gabor i Annę Jurksztowicz.

„Twoja twarz brzmi znajomo” to talent show, w którym aktorzy i piosenkarze wcielają się w gwiazdy polskiej oraz światowej muzyki. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka są pieniądze, które są przekazywane na szczytny cel. Program zadebiutował w Polsce w 2014 roku. Wiosną 2022 roku Telewizja Polsat pokaże już szesnastą edycję tego show.

„Twoja twarz brzmi znajomo 16” – Viki Gabor i Anna Jurksztowicz uczestniczkami

Pierwszą ujawnioną gwiazdą talent show jest influencerka i modelka Karolina Pisarek. Dziewczyna zdobyła sławę, dzięki udziałowi w programie TVN – „Top Model. Była również uczestniczką „Ameryka Express”, a także współprowadzącą „Top Model. Front Row”.

W 16. edycji w innych piosenkarzy wcieli się także Anna Jurksztowicz – artystka o nieprzeciętnym głosie. Wokalistka ponad 35 lat temu wygrała konkurs „Premier” na Festiwalu w Opolu. W jej repertuarze są przeboje, takie jak „Stan pogody”, „Diamentowy kolczyk”, czy utwory z bajek o Kubusiu Puchatku.

Kolejną uczestniczką jest Viki Gabor. Dziewczyna ma zaledwie 14 lat, a już od kilku lat zachwyca widownię w całej Europie. W 2019 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizja dla Dzieci. Na scenie zaprezentowała utwór „Superhero”. Artystka jest znana także z hitów „Ramię w ramię”, „Afera” i „Getaway”.

Poprzednią edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wygrał Robert Janowski.