fot.: Polsat News

„Koronawirus Raport” w każdą sobotę w Polsat News. Premiera 15 stycznia

15 stycznia na antenie Polsat News zadebiutuje program "Koronawirus Raport". Magazyn będzie nadawany w soboty o godzinie 18:00.

15 stycznia na antenie Polsat News zadebiutuje program „Koronawirus Raport”. Magazyn będzie nadawany w soboty o godzinie 18:00.

Premiera programu ma związek ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem oraz zbliżającą się piątą falą pandemii, spowodowaną przez wariant Omikron. Magazyn będzie prowadził między innymi Dawid Styś. Gospodarz wraz z zaproszonymi gośćmi będzie analizował dane i rozmawiał o wydarzeniach związanymi z koronawirusem oraz z polską służbą zdrowia. „Koronawirus Raport” będzie emitowany na żywo i potrwa około 35 minut. Program zastąpi serwis informacyjny „W rytmie dnia”.

Poprzednie programy Polsat News o koronawirusie

Magazyn będzie miał podobną formułę do nadawanego w latach 2020-2021 programu „Koronawirus. Raport dnia”. Ten program nadawano na antenie Polsat News w soboty i niedziele o godzinie 18:00. Program prowadzili różni prowadzący, m.in. Artur Molęda, Robert Bernatowicz, Jarosław Gugała czy Bartłomiej Maślankiewicz.

W trakcie pierwszej fali pandemii nadawano program „Wszystko o koronawirusie” z telefonicznym udziałem widzów. Zadawali oni pytania do ekspertów, z którymi łączono się przez Skype. Ten program prowadzili na zmianę Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski. W trakcie drugiej fali nadawano w dni powszednie „Raport. Wszystko o koronawirusie”. W nim przedstawiano dane dotyczące zakażeń i rozmowy z gośćmi.