fot.: Wydarzenia 24
NEWS OMEDIACH.INFO

„Wydarzenia” częściej. Od stycznia wydanie o 15:50 także w weekendy

Stacje Grupy Polsat Plus w styczniu zmodyfikują popołudniową ramówkę. Wydanie o godzinie 15:50 flagowego serwisu informacyjnego - "Wydarzeń" - będzie emitowane codziennie - wynika z nieoficjalnych informacji portalu omediach.info.

Stacje Grupy Polsat Plus w styczniu zmodyfikują popołudniową ramówkę. Wydanie o godzinie 15:50 flagowego serwisu informacyjnego – „Wydarzeń” – będzie emitowane codziennie – wynika z nieoficjalnych informacji portalu omediach.info.

„Wydarzenia 15:50” codziennie będzie można oglądać w stacji Wydarzenia 24 oraz w Polsat News. Ponadto, bez zmian, od poniedziałku do piątku program będzie emitowany również na głównej antenie – w Polsacie. W dni powszednie na informacyjnych antenach Grupy Polsat Plus nie zabraknie też dodatkowych informacji w „Więcej Wydarzeń”.

W gronie prowadzących „Wydarzenia” o godzinie 15:50 są między innymi Magdalena Kaliniak, Agnieszka Mosór, Mateusz Białkowski i Michał Cholewiński.

„Wydarzenia” są emitowane cztery razy dziennie: o godzinie 12:50, 15:50, 18:50 (główne wydanie) i 21:50 (serwis tłumaczony na język migowy). Główną twarzą programu jest Dorota Gawryluk – Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Wkrótce serwis informacyjny zadebiutuje w nowej oprawie graficznej. Ponadto do zespołu gospodarzy ma dołączyć z TVN24 Katarzyna Zdanowicz.