fot.: Polsat
WIDEO

Telewizja Polsat z bożonarodzeniowym spotem. „Magia świąt, już czujesz ją”

6 grudnia na antenie Telewizji Polsat swoją premierę miał świąteczny spot stacji. W filmiku gwiazdy kanału w magicznej atmosferze przygotowują się do świętowania Bożego Narodzenia.

6 grudnia na antenie Telewizji Polsat swoją premierę miał świąteczny spot stacji. W filmiku gwiazdy kanału w magicznej atmosferze przygotowują się do świętowania Bożego Narodzenia.

Nowy spot prezentuje aktorów, prezenterów, muzyków znanych z anten Grupy Polsat Plus szykujących się się do świąt Bożego Narodzenia. Część osób przygotowuje prezenty, a inni ubierają choinkę. Następnie wspólnie zasiadają do stołu pełnego potraw bożonarodzeniowych. Część rekwizytów wykorzystanych w spocie zawiera motyw promieni słońca, znanych z logo stacji. Gwiazdy wykonują piosenkę znaną z zeszłorocznego filmu wizerunkowego – „Święta marzeń jak co rok”. Autorem słów utworu jest Daria Druzgała, a za jego produkcję odpowiedzialna była firma Sirens.

W świątecznym spocie można zobaczyć między innymi artystów z minionej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” – Roberta Janowskiego, Paulinę Sykut-Jeżynę i Chrisa Cugowskiego, gospodarzy „Ninja Warrior Polska” – Jerzego Mielewskiego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, czy też Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską – prowadzące nowy reality show Telewizji Polsat „Farma”. Redakcję informacyjną reprezentowali Dorota Gawryluk i Piotr Witwicki, a także Karolina Szostak.

 

„Kevin z nami, jak co rok”

Telewizja Polsat ujawniła ramówkę na święta Bożego Narodzenia. W Wigilię już od godziny 12:50 stacja będzie emitować koncerty kolęd. Zaś wieczorem o godzinie 20:00, zgodnie z tradycją, Polsat pokaże film „Kevin sam w domu”. W kolejne świąteczne dni nie zabraknie produkcji długometrażowych. 25 i 26 grudnia o godzinie 20:00 widzowie kanału będą mogli obejrzeć kultowy film „Titanic”.