„Kevin sam w domu” w święta w Polsacie

W grudniu 2021 roku Telewizja Polsat zgodnie z niepisaną tradycją pokaże film "Kevin sam w domu". Emisję potwierdził Stanisław Janowski, prezes zarządu stacji, na konferencji prasowej podsumowującej wyniki Grupy Polsat Plus.

W grudniu 2021 roku Telewizja Polsat zgodnie z niepisaną tradycją pokaże film „Kevin sam w domu”. Emisję potwierdził Stanisław Janowski, prezes zarządu stacji, na konferencji prasowej podsumowującej wyniki Grupy Polsat Plus.

„Kevin sam w domu” to amerykańska komedia familijna z 1990 roku. Opowiada historię rodziny McAllisterów, którzy zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia poza domem. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają zabrać ośmioletniego Kevina. Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Ponadto na horyzoncie pojawia się para złodziejaszków.

– Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta należy do tych drugich – poinformował Stanisław Janowski.

Film „Kevin sam w domu” co roku przyciąga miliona widzów przed telewizory. W 2019 roku produkcję oglądało 3,9 miliona osób, a rok wcześniej 4,5 miliona.

Źródło: Press.pl